Apel o wzięcie udziału w rozprawie w Krakowie

Młody patriota i społecznik, prezes Stowarzyszenia Małopolscy Patrioci Adrian Handzel został skazany w sądzie rejonowym za to, że stanął w obronie dobrego imienia Narodu Polskiego pomówionego przez Ukraińca Igora Isajewa o współodpowiedzialność za zbrodnie III Rzeszy Niemieckiej, w tym współudział w holokauście…


Apel o wzięcie udziału w rozprawie w Krakowie!

24 listopada 2020 r.

Młody patriota i społecznik, prezes Stowarzyszenia Małopolscy Patrioci Adrian Handzel został skazany w sądzie rejonowym za to, że stanął w obronie dobrego imienia Narodu Polskiego pomówionego przez Ukraińca Igora Isajewa o współodpowiedzialność za zbrodnie III Rzeszy Niemieckiej, w tym współudział w holokauście.

Rozprawa Apelacyjna sygn. akt IV Ka 1783/19

odbędzie się w Sądzie Okręgowym w Krakowie, IV Wydział Karny Odwoławczy, ul. Przy Rondzie 7:

– we wtorek 24 listopada o godz. 14.00 sala L – 130

Uwaga!!! Aby wejść do sądu i na rozprawę należy wypełnić wniosek (w załączeniu) tzn. wpisać swoje dane osobowe i podpisać,

i złożyć go w sądzie najpóźniej na 3 dni przed rozprawą – pod namiotami są skrzynki na pisma do poszczególnych rodzajów sądów.

Apeluję do wszystkich o przyjście do sądu jako publiczność, jako ci, którzy będą oceniać uczciwość całego procedowania. Nie pozwólmy, aby dochodziło w sądach do prześladowania patriotów. Nikt nie może być sam w obliczu bezprawia.

Z szacunkiem
Krzysztof Bzdyl – sekretarz Związku Konfederatów Polski Niepodległej.